Teknik Böcek Tarama Hizmeti Web Sitesi

www.teknikbocektarama.com

Teknik Böcek Tarama Hizmeti Web Sitesi

Profesyonel Casus Böcek Arama , Tarama ve Tespit Güvenlik Hizmeti alanında hizmet veren AG34′ün yeni bir sitesi  yayın hayatına başlamıştır. Konuyla ilgili güncel bilgilere de ulaşabileceğiniz bu adresi sık kullanılanlarınıza ekleyiniz.

Dinleme cihazlarında güncel bilgiler ve gelişen teknolojiler ışığında üretilmiş çok özel cihazların tanıtımı yine bu adreste değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşılmaktadır.

Kendi ortamınızda, kendi böcek aramanızı yapabileceğiniz doğru teknik cihazlar ve bu cihazların kullanımı yönünde detaylı eğitim AG34 tarafıncan profesyonel seviyede değerli müşterilerin sunulmaktadı.

Böcek arama, tarama ve tespit konusunun kapsamı dahilinde olan “Frekans Tekniği” konunun uzmanlarınca { “Radyo Amatörleri Cemiyeti”ne kayıtlı ve lisanslı radyo (R.F.) operatörleri tarafından} sunulmaktadır. Uygulama teknikleri ve arama methodları hakkında gerek duyulan eğitim yine konunun uzmanlarınca  değerli AG34 müşterilerine ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Özel kurum ve kuruluşlara kendi bünyelerinde böcek arama ekibi oluşturabilmeleri yönünde teknik ekipman temini ve uygulayıcı personelin eğitilmesi yönünde de profesyonel hizmet vermekteyiz.

Tüm sorularınız için : +90 216 4726188

Web Sitesi : www.ag34.com / www.arge34.com / www.tespithizmeti.com / www.bocektarama.com / www.casusbocekarama.com

Yoruma Kapalı.