Profesyonel Böcek Arama Hizmeti için Full Band Spektrum Analizör

SPECTRAN® HF-60100 V4

Profesyonel Böcek Arama Hizmeti için Full Band Spektrum Analizör

Profesyonel seviyede casus böcek arama hizmeti sunumunda geniş spektrumlu frekans taraması yapabilecen ve böcek aram ahizmetinin olmazsa olmazı kabul edilen bir sistemdir.

Böcek arama – tarama yaptığınız ortamda Sweepmaster, CSR-Pro ve CPM-700 gibi RF monitor cihazlar ile kaçırılabilecek olan hiç bir RF yayın bu sistemde göz ardı edilmez ve kolaylıkla tespit edilir.  Özellikle sweepmaster, csr-pro, cpm700 gibi cihazlardaki gerçek frekans tanımlama becerileri, 2,8 Ghz gibi bandlarda olsa da, bu değerler anten desteği ile 8-12 Ghz gibi lanse edilir ki bu değerin gerçek ile alakası yoktur. Önemli olan, böcek aramada kullanılan cihazların gerçek tuner değerleridir ki, OSCOR 5000 gibi heybetli sistemler bile 3 Ghz gibi bir frekansa kadar tarama yapabilmektelerdir.  Oysa AG34 tarafından Türkiye pazarına sunulan bu cihazın gerçek algılama (Tuner) değeri 9,4 Ghz’e kadardır. Diğer cihazlarda zannedildiği gibi anten ile değil tuner alıcı modülü sayesinde bu frekansa kadar tüm skala taranabilmektedir.

İncelemekte olduğunuz bu ürün algılama kabiliyeti ve tarama hızı açısından dünyanın en iyisi olarak gösterilmektedir. DÜnya rekoru olarak kabul edilen -170dB gibi bir hassasiyete sahip oluşu sayesinde Siemens, Motorola, Airbus, Boeing, Philips, Nato, IBM ve telekominikasyon devlerinin neredeyse tümünün tercih ettiği bir üründür.

Türkiye’de ve yalnızca AG34 tarafından sunulan bu profesyonel sistem aynı zamanda AG34 bünyesinde sunulmakta olan profesyonel böcek arama hizmetleri esnasında da kullanılmaktadır.

Sisteme ek olarak opsiyonel sunulan özel anten çeşitleri ile yüksek hassasiyetli çevresel frekans analizleri yapılabilmekte ve ortamdaki mevcut kablosuz casus böceklerin tespiti kolaylıkla mümkün olabilmektedir.

Ürüne ait detaylı eğitim üretici firma nezdinde veya AG34 bünyesinde satış akabinde sunulmaktadır. AG34 bünyesinde sunulan eğitimde, cihazın kullanımının yanı sıra, 800$ değerinde  böcek arama ve tespiti konulu 5 saatlik temel ek eğitim de ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Ürüne ait demo ofisimizde sunulmaktadır.

Detaylı bilgi ve satın alma için : www.arge34.com ve www.ag34.com

Tanımı : verici tespit cihazı, profesyonel böcek tespit cihazı, böcek arama cihazı, spektrum analizör, böcek tarama cihazı, böcek tespit cihazı, frekans tarayıcı, sinyal tespit cihazı, böcek bulucu, profesyonel böcek arama cihazı, pro. böcek tespit cihazı, rf dedektör, rf tespit, wi-fi dedektör, gsm dedektörü, gsm tespit, EMF ölçer, EMF dedektör

Yoruma Kapalı.