Periyodik Böcek Arama Hizmeti ve Tarama Standartları

PERİYODİK TARAMA HİZMETİ
arama hizmetimizin diğer bir hizmeti de periyodik tarama ve temizleme hizmetidir. Sizin belirleyeceğiniz  gün ve zamanlarda tespit hizmeti sağlamaktayız. Bunun için periyodik tarama anlaşması gerekmektedir. Kurumsal arama hizmetimiz için dilerseniz periyodik bakım anlaşması yaparak, mekanınızın belirlenecek günlerde aranmasını talep edebilirsiniz.  Arama hizmeti için belirli adetlerde “arama hizmeti kredisi” satın alarak, sizin belirleyeceğiniz önemli günlerinizde (Toplantı ve Özel görüşmeler öncesinde) arama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

EĞİTİM
Çalışanlarınıza tarama konusunda eğitim verilerek verici tespit cihazlarnın kullanımı kurulumu ve bunların uygulamasının eğitimini vermekteyiz. Bu sayede kendi arama ekibinizi oluşturabilecek ve bünyenizde arama ve tarama yaparak kişisel güvenliğinizi sürekli sağlayabileceksiniz.

VERİCİ TESPİT CİHAZLARININ SATIŞI
Yarı Profesyonel ve Tam Profesyonel verici tespit cihazlarını satın alıp bu cihazlar ile birlikte eğitim satın aldığınız taktirde kendi araştırma ekibinizi de oluşturabilirsiniz.

GİZLİLİK
Tarafımız ile paylaşılan tüm bilgiler firmamız bünyesinde gizli tutulmaktadır  ve hiç bir şekilde 3. kişi kurum ve kuruluşlar ile paylaşılmamaktadır.

ARAMA TEKNİKLERİ
Casus dinleme cihazlarının ve gizli kamera uygulamalarının çeşitliliği açısından bu tip teknolojilere yönelik çok değişik arama methodları uygulanmak zorundadır. Böceklerin çalışma prensibinin farklılığı arama esnasında da göz ardı etmeksizin farklı methodlar uygulanması zorunluluğunu getirmektedir. Bu methodların belirlenmesi ve tatbiki de ancak bilgi birikimi ve tecrübe ile aşikar olmaktadır. Basit bir örnek vermek gerekirse ; uzaktan aktif edilerek dinleme yapılan bir casus böcek cihazını, arama yaptığınız esnada bulabilmeniz mümkün değildir. Dolayısı ile arama esnasında göz ardı edilecek olan bu tip uygulamalar neticesinde arama yapılan ortam dinlenmeye devam edecek ve bu güvenlik açığınız kesintiye uğramaksızın devam edebilecektir. Sektörde bu tip hizmetin sunulması noktasında müşterinin kandırılması son derece kolay gerçekleşmektedir. Konusunda uzman olmayan kişiler tarafından bilinçsizce yapılan böcek arama ve tarama hizmeti sizin için daha büyük bir risk olabilmektedir. “Önemli bilgi” yazımızda da vurguladığımız üzere casus dinleme cihazı , casus böcek cihazları , lazerli dinleme , gizli kamera , gizli kayıt cihazları vb. gibi sistemlerin tespiti, analizi ve taramasında alacağınız hizmet kalitesini lütfen detaylı olarak irdeleyiniz, sorgulayınız.

EKİPMAN ve BİLGİ YETERLİLİĞİ !
“Casus Böcek Tarama Hizmeti” kavramını Türkiye’ye ilk defa getiren ve tanıştıran firma olan AG34 Elektronik Güvenlik Sistemleri, 1985 yılından beri  “Radyo Fekans Tekniği” alanında sayısız proje geliştirerek, bu alanda çeşitli tasarımları ile ilk’leri başarmıştır. Türkiye’ye kablosuz iletişim cihazı olarak gelen ilk 1. nesil telsiz cihazlarının servisi, tamiri ve geliştirilmesi gibi alanlarda yıllar boyu faaliyet göstermiştir. Radyo Amatör Cihazlarının ICOM, YAESU, KENWOOD, AOR, STABO gibi başlıca markaların bakım, onarımı alanında halen faaliyet göstermekteyiz. AG34 FM Radyo istasyonlarının ilk kurulmaya başladığı yıllardan günümüze kadar olan dilimde ise Profesyonel Radyo Vericileri üreterek birçok yerel radyo istasyonları tarafından halen kullanılmakta olan vericilerin tasarlanması, üretimi gibi alanlarda da faaliyet göstermiştir. Böcek arama hizmeti için doğru (!) Teknik Ekipman yanı sıra, “Radyo Frekans Tekniği” bilgisi ve buna ek olarak da, dünya pazarında tüketici tarafından temini mümkün olan ve olmayan istihbarat ekipmanları (Dinleme Cihazları ve Gizli Kameralar)’nın çok iyi tanınması (Teorik ve Pratik olarak) gerekliliği (!) reddedilemez bir gerçektir.  Tüm web sitelerimizdeki yazılarımızda ısrarla vurguladığımız gibi, lütfen alacağınız hizmet kalitesini, konuya hakim Teknik Kişilerce (!) sorgulayınız !.. Hizmeti sunacak olan personelin bilgi yeterliliği ve doğru (!) ekipman yeterliliği ciddi olarak sorgulanmalıdır. AG34 Elektronik Güvenlik Sistemleri olarak bu konuda tüm sorularınıza detaylı cevap vermeye hazırız.

STANDART ARAMA HİZMETİ
Potansiyel Casus Objelerin Tespiti ve Detaylı Fiziksel Arama
Kablosuz Casus Vericilerin Aranması ( 100kHz -12 Ghz RF Tabanlı Video ve Dinleme)
Optik Gizli Kamera Tespiti (Kapalı Devre ve Kablosuz)
Kablosuz Gizli Kamera Tespiti (850 Mhz – 2700 Mhz)
Yüzeysel Kablolamanın Kontrolü ve Araması

İLERİ SEVİYE ARAMA HİZMETİ
Potansiyel Casus Objelerin Tespiti ve Detaylı Fiziksel Arama
Computer Üzerinde Casus Hardware-Software Arama ve Tespiti
Mevcut Kablolamanın Detaylı Kontrolü ve Aranması
Telefon Sistem Analizi (Sabit ve Kablosuz Telefonların Kontrolü)
Mevcut Enerji Analizi (Şebeke Enerjisi Analizi)
Geniş Band Spectrum Analyser ile (RF) Frekans Taraması
Network(LAN) Test ve Analizi (IP Tabanlı Casus Cihaz Analizi)
IR – Laser Dinleme Tespiti (IR-Camera ile) Analizi
Mevcut GSM Telefonların (Casus Cep Telefonu) Analizi
Akustik Ses Sızıntı Analizi
Otomobil içi Dinleme Cihazı Tespiti ve Analizi
Otomobil Araç Takip Sistemi Analizi ve Tespiti

Yoruma Kapalı.